| Deliadelias a întrebat:

Se considera semn la bac daca ai numerotat paginile gresit, chiar daca dupa ti-a corectat profesorul supraveghetor? Poate sa-mi se anuleze lucrarea?

6 răspunsuri:
| Jennny a răspuns:

Nu, nu iti poate anula lucrarea

| OldSoul a răspuns:

Nu cred sa se considere semn, dar adevarul e ca nu ai de unde stii, doar profesori care corecteaza pot sa iti raspunda la aceastra intrebare.

| alexs99 a răspuns:

Nu iti poate anula lucrarea deoarece nu se considera semn distinctiv faptul ca ai numerotat gresit paginile.
O zi buna.

| Raluca_Ioana_1998 a răspuns (pentru alexs99):

Pana la urma s-a considerat semn?

| MeConstantine a răspuns:

Nu daca nu ai taieturi si stersaturi speciale nu

| Deliadelias explică (pentru MeConstantine):

Sper sa fie asa, profesoara era cam nervoasa si a inceput sa se tipe la mine, of ce stresata sunt.