| DrMeow a întrebat:

Se da cumva un examen in clasa a 6 a? E adevarat ce se zice aici? http://www.libertatea.ro/......80507.html

3 răspunsuri:
| Flinn a răspuns:

Asi nici eu nu am dat examen

| Th3Oo a răspuns:

Salut! Eu acum trec in clasa a-VII-a. in clasa a-VI-a nu am dat nici un examen in afara de teze. Nu stiu, poate ca de acum incolo o sa se dea si un alt examen in afara de teze, dar eu nu am dat. Oricum, daca o sa dai examen, iti urez succes.

| AnotherWorld a răspuns:

DA,din nefericire este adevarat!crying
Eu trec clasa a6a si asa au spus profesorii ca se dau examene la 5 materii, dar nu stiu cand se dau la inceput de an sau la sfarsit?! Oricum, nu vreau sa te sperii dar asa este.Si eu cand am aflat m-am speriat