| AndyZeu a întrebat:

Se dau diferente intre Stiinte ale Naturii si Mate Info (neintensiv)? (Clasa a X-a) ????

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa se dea. Tin minte ca prin liceu am avut un coleg care a facut acest transfer si nu dat nimic. Intr-o zi era dincolo.

Bafta la scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se dau diferente deoarece atat la stiinte cat si la mate info sunt exact aceleasi materii. Diferentele se dau atunci cand la un profil exista si alte materii fața de celalalt profil.