| alexarabu32 a întrebat:

Se gaseste benzina in sua? funda. Nu ma luati la misto laughing)

Răspuns Câştigător
| Caddillac a răspuns:

La ce te referi laughing daca te referi la benzina cum o gasesti tu in peco da se gaseste laughing

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In sua nu se gaseste.In SUA(Statele Unite ale Americii), da.La statii de alimentare.Ti se pare ca te-am luat la misto?

| paulmicutz a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic dar mi se pare o intrebare care chiar nu isi avea rostul. Dar ca sa-ti raspund da se gaseste.

| Mirrre a răspuns:

Da happy

| dany2446 a răspuns:

Pai, se extrage petrol si in sua din care rezulta si benzina, deci da, se gaseste benzina in sua laughing

| Mona89 a răspuns:

Normal. big grinD

| Mady_Morohoschi_1999 a răspuns:

Da, se gasestewinking