| yoni a întrebat:

Se mai dau tezele cu subiect unic? sau ingheata anul scolar? fac profesorii greva?

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Grevele sunt programate pentru datele de : 5, 14 și 21 mai.
Restul rămâne a se vedea cum evoluează evenimentele și oportunitățile oferite de Guvernul Boc.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
mlm
| mlm a răspuns:

Se dau, nu scapati de ele, credeti ca este asa de usor! De facut fac greva, dar teze si scoala va fi in continuare.Iti doresc multa bafta.

Janina
| Janina a răspuns:

Asta cu grevele e o mare porcarie...asa faceau si cand eram eu in generala... tampenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele se dau s-au reprogramat in peroada de 26 mai si 4 iunie...greva se face... o mare porcarie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inteles ca nu se mai dau dar... Dumnezeu stielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer astea nu stiu ce vreau de la viata dar daca se ingheata anul parinti dau in judecata elevi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la televizor a spus ca e greva in zilelele in care sunt tezele dar nici ei nu stiu tezele sigur se dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Au zis ca nu se mai da.Eu sunt clasa a 8a si imi blocheaza admiterea la liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah eu am auzi ca nu sae mai dau pentru ca ingheata anul greva profiilor mi-a zis si bunikamjea care este inavattoarer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu stiu. Profii spun k s-ar putea totusi s dam k se renegociaza da nici ei nu stiu prea bine. E o mare porcarie, oricum nu o sa le foloseasca la nimic, ne streseaza p noi degeaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca astia nu sunt sanatosi... daca ingheata anulcrying...thoamne fereste eu sunt cls a 8... ce fac. ce ar mai ficrying...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vor inghetza anul' sper sa le fie mila de noi! cel putin eu trebuie sa ajung la liceu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu cred ca nu se face greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K se da pe 5 sau mai tz.decy tot se. important e sa invatam si sa fim pregatyti oricand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am eu sper sa dam pentru ca eu sunt a 8a si imi blocheaza admiterea la liceu... si inca un an in generala oo nu mersi... plus ca e o prostie invatamantul romanesc e de nota 0...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ba stai la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu intr-un fel as vrea sa se dee intr-un fel nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ingheata anul scolar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu o sa se dea tezele. dar daca faq astya vreo surproza si noi elevii sa nu invatam si martzi sa zic.NU MAI FACEM GREVA. dar totusi am auzit ca sunt amanatesadwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vor da pe 5, 13 mai k is grevele dar daca se rezolva se vor da pe 28 mai-4 iunie iar daca nu se rezolva ingheata anul' si eu is in gen cls a 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah...nu fac aia greva tezele sigur o sa se dea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai bine asa, daca nu se mai dau tezele cu subiect unic pentru ca avem timp mai mult sa invatam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine este sedinta la ora 12.00 maine aflam ...pana acum nu stim nimic sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu mai stiestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mirati...sunteti in romania... aveti asteptari mai mari? asta e tara in care traim...prostie pe strazi, prostie in blocuri, prostie in invatamantul ROMANESC scolar, prostie peste tot... face cineva ceva? NU! cat despre greva asta, profesorii si idiotii aia din invatamant nu judeca... tezele k tezele... dar sa inghete anul scolar? oameni buni mai e o luna pana se termina scoala...cum sa inghete anul scolar? eu una nu mai repet clasa a 8-a, mi-a ajuns sa stau si sa invat k proasta, ca acum la final sa se intample asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deokamdata nu stiu nimic sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ingheata anul shcolar toate clasele repeta anul... nu stiu sigur daca se intampla dar vor face sedinte inaintea fiecarei teze ca sa decida...