| belzebut a întrebat:

Se mai dau tezele cu subiect unic sau nu big grinbig grinhappy

25 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Calm.winking sem asta da, poate de la anul` nu, va fi capacitatea ( 80%)

| Paula a răspuns:

Da'o Doamne!

| Paula a răspuns:

Eu am zis ca " da'o Doamne" sa dam teze :-p

| curaj a răspuns:

Deocamdată nu pentru. că este grevă. Sunt suspendate.

| guralivul a răspuns:

Azi am auzit la radio ca au dat buget la educatie, deci da se dau tezele cu subiect unic!

| Teardrop:] a răspuns:

Eu cred ca se dau.

| eko a răspuns:

Da...nu va mai fi nici o greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus2sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16:54 5/3 Elevii din clasele a VII-a şi a VIII-a au mai mult timp să se pregătească pentru tezele cu subiect unic. Motivul: sindicaliştii din Educaţie au hotărât - printr-un referendum re alizat la nivel naţional, înainte de Paşte -, să boicoteze examenele printr-o grevă generală. Drept urmare, în zilele de 5, 13 şi 21 mai, când ar fi trebuit să se desfăşoare probele la limba şi literatura română, matematică, respectiv, istorie/geografie, cadrele didactice şi personalul auxiliar din şcoli vor fi în grevă generală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dam tezewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dam nimic la noi in scoala sau pus deja afse ca nu dam teza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu k nu vreau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se dauwinking...nu scapam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah tezele se dau pentru ca nu are cum sa le opreasca chiar daca este greeva la profi....chiar daca sa anuntat la tel ca nu se dau tezele.....trebuie sa va duketi la sc....ca se dauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu chiar azi am dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ca nu mai am chef eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate k ne-au bulversat de tot.Nici noi nu mai stim ce sa facem. Eu trec in clasa a opta si sincer as vrea sa dam teze si anul asta. Ce suntem noi cobai...sau...de ce trebuie sa fim noi generatia de sacrificiu...sa-i puna pe aia care trec acum intr-a saptea sa dea examen. dar nu pe noi...de ce drak nu ne-a spus cu o zi inainte de examen k dam admitere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa se dea.

| alecs_6027 a răspuns:

Pai...semestrul asta sigur nu scapi.laughing.de la anul' nu se stie...asta in caz ca acum esti a7a. daca esti a8a.ai scapat... acum ai alta prioritate...viata liceului...baftatongue

| alecs_6027 a răspuns:

Nu ma refeream k ai scapat de teze.laughing...ci ca mai ai putin si scapilaughing...scze daca ti am dat sperantelaughing)

| madiii a răspuns:

Posibil sa nu

| madiii a răspuns:

Posibil sa nu

| lale a răspuns:

16:54 5/3 Elevii din clasele a VII-a şi a VIII-a au mai mult timp să se pregătească pentru tezele cu subiect unic. Motivul: sindicaliştii din Educaţie au hotărât - printr-un referendum re alizat la nivel naţional, înainte de Paşte -, să boicoteze examenele printr-o grevă generală. Drept urmare, în zilele de 5, 13 şi 21 mai, când ar fi trebuit să se desfăşoare probele la limba şi literatura română, matematică, respectiv, istorie/geografie, cadrele didactice şi personalul auxiliar din şcoli vor fi în grevă generală.