| yoni a întrebat:

Se mai dau tezele cu subiect unic? sau ingheata anul scolar? fac profesorii greva?

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele se dau! ce pacat nu stiu cum e da pacat nu cred ca ingheata anul da profii fac greva ca e crizalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am aflat anul acesta se dau tezele cu subiect unic si inca un test, numittongueISA, acest test este grila si contine intrebari de cultura generala, este un test care contine inttebari din toate mnateriile cls a8a... iahhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele cu subiect unic nu se mai dau incepand cu anul scolar 2008-2009. Vor fi inlocuite cu testele PISA care se vor da pentru trecerea in clasa a 9a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am aflat mai mult sunt afectati cei din an terminal pentru ca profesorii nu vor sa participe la bacalaureat sa asiste, dar si cei cu examenele nationala. Se va decala si bacu' si admiterea la facultate si tot...

| Amy_2364 a răspuns:

Se d-au sigur...nu vor ingheta anul pentru. e la sf/ de an scolar asta ni s- spus noua la scoalabig grin