| msamy a întrebat:

Se poate da inca o data o proba de la bacalaureat pentru marirea notei?
Eu am luat la romana 6.45, la matematica 5 si la fizica am picat.Pe langa proba la fizica pe care vreau sa o iau, as vrea sa maresc si nota la romana si matematica.Se poate?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU putem discuta de "mărire" de notă ( la propriu )!

Dar, POŢI să mai dai încă o dată şi examenele de la Română + Matematică.

Iar nota FINALĂ va rămâne nota pe care o vei lua în această sesiune ( vară 2014 ).
Deci, NU se vor lua în considerare notele avute anterior.

Va TREBUI să te înscri pentru sesiunea de BAC din iunie-iulie 2014, la Secretariatul liceului, în perioada 26 – 30 mai 2014!

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, în perioada bacalaureatului!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal.

| violetamariapwp a răspuns:

Da.