| anaraffaella a întrebat:

Anul acesta la bacalaureat am picat la matematica iar la romana am luat 7.80 si la geografie 7.60.
Nu am facut contestatie la acestea doua deoarece am crezut ca o sa imi scada notele dar acum regret si as vrea sa stiu daca la sesiunea din toamna iau o nota mare la matematica pot sa fac contestatie la geografie si romana daca nu am facut acum ca sa imi maresc media?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Nu se poate să mai faci contestații.

Dar nu-ți face griji, peste 7 este suuuper bine. Felicitări și succes în toamnă! Să treci cu brio la matee happy