| catalintefan a întrebat:

Se poate pica bac-ul la engleza? Sunt clasa a 11-a si nu prea ma pricep la la aceasta materie ( mai deloc ) am auzit ca doar trebuie sa te prezinti si vei primii niste competente.

Răspuns Câştigător
| IuliSty a răspuns:

Daca nu stii sa spui nici macar cum te cheama in limba engleza, da! laughing Eu inca n-am auzit pe nimeni sa pice bac-ul la engleza. Deci nu cred ca vrei fi tu chiar asa ghinionist. Si da, se dau doar competente la engleza.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă nu ştii nimic, NU se poate "pica" BAC-ul din această cauză!
În cel mai "grav" caz, vei primi calificativul cel mai "slab"...
Oricum, acel calificativ NU vă afectează la notele de la BAC ( respectiv, nici la media finală de BAC )!

Toate cele bune.