| Anonim420420 a întrebat:

Se stie ceva de admitere in anul 2021 in scoli postliceale militare / academii? Dau funda

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu da fundă deocamdată, asteaptă să vedem efectul vaccinului și apoi vedem dacă sunt modificări cu admiterile

| al0o0o0 a răspuns:

Nu este nimic sigur.Din cate stiu eu, nu s-a schimbat nimic oficial, dar ba s-a vorbit sa fie amanate, ba sa se scoata anumite probe. Avand in vedere situatia care se poate schimba radical de la o zi la alta, nu este nimic sigur.Deocamdata depinde foarte mult de vaccin si de cum evolueaza situatia.