| soricelfrumusel15 a întrebat:

Si totusi big grin daca dai la scoala sau academia de politie poti sa faci practica sau ceva si sa vezi cadavre?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In scolile de politie nu se face practica medicala, asa ca nu o sa vezi cadavre.

| soricelfrumusel15 explică (pentru Ioandelasal):

Nu ma refeream la practica medicala... orice fel de practica in care poti sa ai "de a face " cu cadavre ( la criminalistica sau ceva pe teren...nu stiu)

| soricelfrumusel15 explică (pentru Ioandelasal):

Nu ma refeream la practica medicala... orice fel de practica ( la criminalistica daca se face sau ceva pe teren...nu stiu)

| Ioandelasal a răspuns (pentru soricelfrumusel15):

Nu stiu daca se face asemenea practica in scoala.

4 răspunsuri:
| Burjon a răspuns:

N-o sa vezi!