| robertneg3 a întrebat:

Situația următoare:
Trec în anul 2 la postliceală medicala privata. Luna trecută mi-am cerut transferul către altă postliceală. Am depus actele și tranferul la postliceala la care vreau să mă tranfer. Acum a apărut o problema și nu pot rămâne în orașul în care stau acum. Daca inca nu am semnat contractul cu noua postliceală, pot cere dosarul depus împreună cu tranferul și să mă înscriu la o postliceală anume? Menționez că încă accepta înscrieri postliceala la care doresc sa merg.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca tu faci rost de dosar poti sa te inscrii cu el la orice scoala vrei numai sa te accepte