| sasaleo123 a întrebat:

Salut, am o intrebare, am luat media 7, 9 și sunt în lista de așteptare la Ase și sunt și admis la facultatea de construcții. Trebuie sa depun pana pe 28 documentele în original la facultatea de construcții ca sa fiu acceptat însă rezultatele la Ase se afișează pe 2 August. Este posibil sa depun documentele pe 28 și dacă sunt acceptat la Ase sa le retrag și sa le depun acolo?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, nimeni nu te poate obliga sa urmezi o anumita facultate si ai libertatea de a te retrage oricand.

| sasaleo123 explică (pentru Ioandelasal):

Trebuie sa plătesc vreo taxa de retragere? Și dacă cunoști crezi ca am vreo șansă sa intru la Ase finanțe bănci cu 7, 9?

| Ioandelasal a răspuns (pentru sasaleo123):

1.Nu trebuie sa platesti nici o taxa.
2.Nu cunosc, sunt pensionar de multi ani si nu ma intereseaza problema.

| sasaleo123 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc pentru raspun.