| anonim_4396 a întrebat:

Spal o bluza manual si, pe eticheta ei scrie ca trebuie spalata la 30 de grade, asta pentru cei care inteleg, ca eu nu. Cum trebuie sa fie apa?

Răspuns Câştigător
| Peter28 a răspuns:

Trebuie sa fie cat de calda poti tu rezista. Daca nu esti sigura ca apa nu are 30 de grade, poti folosi un termometru daca ai. Funda?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Calduta si, bineinteles, uda.

| dienuta1990 a răspuns:

Apa trebuie sa fie calduta.

| werewolfbruno a răspuns:

Cati oameni crescuti pentru alocatie exista pe lumea asta!laughing

| mixxjim a răspuns:

Calduta, temperatura potrivita cand faci baie are cam 37-38 de grade, deci un pic mai recisoara.

| Berbecu a răspuns:

Apa trebuie sa fie la o temperatura de aprox. 30 de grade celsius!

| RomanulVesel a răspuns:

Apa trebuie sa fie uda happy