| Ghost_2224 a întrebat:

Spune-ti-mi si mie cateva romane de dragoste care v-au placut.
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai stiu cateva nu numai SF, dar si de dragoste:''amurg'',''luna noua'' ''eclipsa'', ''zori de zi''.Mie mi-au placut...dar si :"scrisoare de dragoste","invitatie la vals"... sper sa-ti placa si tie!

4 răspunsuri:
| StreetDancer a răspuns:

Buna!

Mie personal mi-a placut foarte mult a walk to remember, the notebook, dear john.

| AngelAnime11 a răspuns:

Dama cu camelii de Alexandre Dumas
ttp://www.econcurs.info/concurent-Alle.html

| beatrice28 a răspuns:

Mie mi-a placut ''Invitatie la vals'' - Mihail Drumeshappy

| lolitta_2063 a răspuns:

Elevul dima dintr-a saptea, anna karenina...in general ce am citit eu sunt romaneclasise care nu tind spre un happy end