| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi daca este interesanta cartea Idiotul de Dostoievski! Am citit 10 pagini din ea spuneti-mi daca am ce invata din toata cartea!

2 răspunsuri:
| Smileygirl23 a răspuns:

Cartea este foarte buna, e Dostoievski totusi, dar depinde cati ani ani, deoarece este o carte grea. E posibil ca la o varsta frageda sa nu intelegi mare lucru din eahappy

| anonimus25 a răspuns:

Eu am citit doar primul volum e o carte grea de inteles dar au fost si unele parti pe care le-am inteles e o carte foarte frumoasa