| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi mie va rog, dupa un liceu teoretic(bio-chimie) ce poti face unde poti lucra? iar dupa unul economic(gastronomie)la care ai o diploma...

1 răspuns:
| sunt a răspuns:

Pai dupa ce faci un liceu, poti lucra unde vrei daca te angajeaza, insa daca vrei sa lucrezi untr-un domeniu mai mare, cum ar fi medicina, trebuie sa faci facultate. Daca stii cumva pe cineva care a mers la bio-chimie sau merge, ar fi mare pacat sa nu faca facultate. Dupa unul economic nu stiu