| anonim_4396 a întrebat:

voi ce ati alege intre un liceu teoretic, greu, dar care iti place, frumos, cu multi prieteni de ai tai? sau un liceu economic pe gastronomie spre care ai inclinatii dar nu-ti place liceul, dar dupa el ai o diploma si te poti angaja? a doua intrebare ce poti devenii sa iti placa sa castigi destul dupa un liceu teoretic bio-chimie, fata de unul economic cum am spus mai sus?

1 răspuns:
| Cosmin1992 a răspuns:

Eu as alege bio /chimie. Eu sunt la liceu teoretic acum la profilu stiinte ale naturii (biologie chimie). Am ales asta pentru ca vreau sa urmez facultatea de medicina dupa asta, iar apoi am o lume intreaga unde pot profesa.