| Tera a întrebat:

Spuneti-mi si mie la ce profil mi se potriveste la liceu: imi plac urmatoarele materi:istorie, geografie, biologie,

pe la mijloc : romana, engleza, chimia

si nu-mi plac deloc materile:matematica, fizica si franceza

si de asemenea as vrea sa stiu ce materi predomina la ştiinţe sociale, si filologie

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Alege stiinte sociale.La sociale predomina:istorie, geografie, romana, psihologie, logica si engleza
Iar la filologie predomina romana si latina.

3 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Daca-ti plac animalutele incarca un liceu cu profil veterinaro sa iesi cu o meserie de asistent veterinar cautata si din care poti sa obtii si venituri extra daca nu incearca unul cu profil chimie-biologie

| F. a răspuns:

Cred ca stiintele sociale ar fi pe gustul tau happy
Pt. ca mate-info se exclude din start, la fel si filologia caci acolo dai teza la franceza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana