| love_3543 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste carti psihologice, nu de specialitate niste carti din care poti sa intelegi ceva, care te pun pe ganduri. mersi:*

7 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Mesajele ascunse din apa de masaru emoto - editura 3.

| zanesiprintese a răspuns:

Adevar divin, pardon, asa se cheama editura big grin

| zanesiprintese a răspuns:

Cu freud?:O Freud e de specialitate si este un obsedat sexual! Si nu stiu cat l-ar intelege, a cerut ceva usor, nu de specialitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propozitie cu cuvantul editura

| shanty1 a răspuns:

Plansul lui Nietzsche de Irvin Yalom

| Adi Chirca a răspuns:

Ai putea sa incepi cu Freud. Ar fi bine daca ai totusi pana in 18 ani sa te limitezi la cele pe care le gasesti in programa scolara.