| Pupalei_Pupalei_1999 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce inseamna in lb. romana :"Play trial".

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Play trial. Joaca pe timp... E ca un demo nu e tot jocul si te joci 60 de minute de obicei, iar dupa aceea nu mai poti porni jocul;(. Cand iti expira.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Acum daca te referi la jocuri poti sa joci jocul respectiv pana la un moment dat in functie de producator/joc. Poti juca o ora/30 min/pana la un nivel superior.

E ca un DEMO daca ma intelegi.

| Aalyn91 a răspuns:

Play trial=porneste demo-ul adica nu e joc complet te lasa sa joci cateva secunde si duap ce termini trial-u te pune sa platesti sa il joci complet jocul respectiv.