| IustinCT a întrebat:

Spunteti-mi va rog o tara Dunareana si Pontica in afara de Romania.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Bulgaria.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu stii sa folosesti o harta si sa identifici o tara care are Dunare si iesire la Marea Neagra? O fi oare o tara vecina cu noi?

| JicaContra a răspuns (pentru johnnny123):

Raspunsul e pentru el, nu pentru tine, dar am vrut sa iti atrag atentia asupra raspunsului meu, de aia ti-am raspuns tiewinking

Uganda
nu ma crezi? de ce nu ma crezi ca doar esti ultima bata la geografie!
cred ca nu ai fi in stare sa arati la harta Romania nici daca ai deschide google maps pe telefon cu localizarea pornita!

| IustinCT explică (pentru JicaContra):

Am intrebat doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulgaria