| Vernusio a întrebat:

Stie cineva foarte sigur de cate ori trebuie sa te duci la cursuri pe an/semestru si cand au loc ele la facultatile cu invatamant la distanta?(ID)?
Va rog, doar cine stie sigur.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu exista o regula general valabila pentru toate facultatile din Romania!--- numarul activitatilor didactice(tutoriale, teme de control, activitati practie asistate) este stabilit in functie de specificul fiecarei facultatii care are organizate cursuri la forma ID.