| costin95 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi toate formulele pentru chimie anorganica?

Răspuns Câştigător
| costin95 explică (pentru Clujean25):

Ca sa il pot descarca sau cel putin vizualiza, trebuie sa cumpar un membership

3 răspunsuri:
| Wops a răspuns:

Daca nu ai cont premium scribd sa iei fisierul pe care ti l-a sugerat Clujean25 mai inainte, ti-am luat eu pdf-ul si l-am uploadat pe mediafire, uite aici: https://www.mediafire.com/? 18sq4ajsmewj10h

| costin95 explică (pentru Wops):

Iti multumesc pentru timpul acordat, ti-am dat doua voturi happy Am reusit sa descarc de pe scribd, a trebuie sa fac upload pe site-ul lor. O zi frumoasa!