| MariaSimo a întrebat:

Stie cineva unde pot sa urmez cursuri de pregatire pentru certificatele Cambridge in Timisoara?

2 răspunsuri:
| Maryabaii a răspuns:

Nu cred ca sunt cursuri. poti sa iti iei niste carti de pe care poti sa faci.succes!

| blackshinystar a răspuns:

Ba da sunt.Pe bulev. Loga la nr. 11 sau 10, oricum este o cladire si scrie pe ea International Forum este un fel de scoala privata si poti face acolo, si dupa ce termini cursurile poti sa si dai Cambridgeu la ei.Cursurile sunt pe trimestre.Mult noroc.