| andrei_3917 a întrebat:

Stie cineva vreo farmacie in bucuresti unde se testeaza glicemia gratuit? sau in alta parte ca am vazut ca sunt campanii de prevenire a diabetului si se fac multe dar nu stiu unde. funda

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Pe Mihai Bravu.Cum vii din Iancului spre Muncii pe partea stanga.Vezi ca sunt doua farmacii doar la una am vazut ca testeaza glicemia.Tot acolo se testeaza si tensiunea.De glicemie scrie inauntru cum intri langa usa.