| Bianca1997 a întrebat:

Stie cineva vreun test IQ online fara sa trebuiasca sa iti lasi numarul de telefon sau adresa sau alte din astea, sa-ti dea rezultatul direct acolo. Va rog funda

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

DA uite:

http://www.clopotel.ro/......rala-14309

Dai incepe si dupa raspunzi, funda? nimeni nu a mai raspuns

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai in general testele astea IQ sunt facute cat de cat bine, dar la sfarsit PLATA.Mda.Am incercat pe multe siteu-ri dar fara succes.Iti recomand sa mergi la un psiholog sa iti faca el testul IQ pentru ca este mai sigur.Nu trebuie sa o iei ca un semn de rautate, dar la psiholog se face testul cel mai sigur si fara smecherii.
O zi buna.

| aaaa12345 a răspuns:

Multumesc

| Diiiia a răspuns:

Copotel.ro ai acolo tot feluri de testuri. Uite un link:http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_psihologice/IQ_Test-168...Funda?

| DreamingAloud a răspuns:

Poti sa scrii teste populare si iti alegi de acolo ca sunt mai multe categorii

| Lovepoison a răspuns:

Sunt teste de IQ pe clopotel.ro, si nu trebuie sa lasi niciun nr. de telefon, nicio adresa, nimic, si nu costa