| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci pe net un test IQ si iti spune sa iti spui numarul de telefon pentru a iti trimite rezultatul te-ar costa ceva? Sau trebuie sa mai trimiti un SMS la nu stiu cine.Deci daca iti spui numarul iti da rezultatul pe gratis?

Răspuns Câştigător
| Naspa6969 a răspuns:

Nu. Iti spun eu. Si eu m-a facut la fel si acum aia ma ispera de mesaje. Sau poate este diferit poti sa intrebi pe cineva care a incercat asta. Dar eu crd ca nu pentru. ca te fraieresc si asa iti spun si-ti mai iau niste banii. Sper ca te-am ajutat. Numai bine

1 răspuns:
| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Cred ca da!