| DeyutzaDanutza a întrebat:

Stiti ca pe facebook se pot crea grupuri, nu?
Ok, daca esti Admin la un grup si vrei sa-i mai dai altcuiva admin cum faci?
Explicati-mi pas cu pas.

Răspuns Câştigător
| MoMoScumpik a răspuns:

Ok,deci,langa numele grupului este acolo Despre; Evenimente; Fotografii; Fisiere.Tu o sa dai clik la Despre si o sa iti apara toti membrii grupului. Unde scrie Find a member(langa All Members)scrii numele membrului pe care vrei sa il promovezi ca administrator.Cand l-ai gasit, vezi ca sub datele lui, este o roticica(setari).dai clik pe ea, si acolo o sa ai 2 optiuni: Promoveaza la administrator si Elimina din grup.Tu o sa dai clik pe Promoveaza la administrator. Sper ca ai inteles. Funda?