| Adde_8825 a întrebat:

Stiti ceva despre liceul Octav Onicescu? big grin pareri etc.

Răspuns Câştigător
| wildlyon a răspuns:

Este un liceu bun. Cine vrea invata cine nu ...Profesorii sunt foarte de treaba si intelegatori (cu mici exceptii). Sunt in liceul asta...si chiar ti-l recomand, mai ales daca stai si prin zona. La ce profil vrei?

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Liceul Octav Onicescu este un liceu destul de bun, un liceu in care se fac ore, profesorii sunt uni buni uni mai putin buni(e tot ce stiu de la un prieten care este acolo)

| schlau a răspuns:

Eu vreau la anul sa dau la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai bun liceu din sectorul 4!

| Steefann a răspuns:

Faci greseala vietii tale, daca vii aici vei muri in chinuri incet si trist.

| Adde_8825 explică:

Stau in berceni, vreau la stiinte sociale.[am pus prima optiune, am media 8. 56 sper ca voi intra] add me : adel1no [daca doresti]