| maria1417 a întrebat:

Stiti cumva cum pot face un filmulet pe care sa bag ca fundal un fel de carte si sa scriu pe paginile ei.cum ar fi aici? http://www.flashmint.com/template-demo-3664.html

1 răspuns:
| vehiron a răspuns:

Deci pe tine te intereseaza pagina propriu zisa? Sau videoclipul din aceea carte. In cazul in care te intereseaza pagina propriu zisa, cu aceea carte, este realizata in flash, si este destul de complicat de facut. In cazul in care te intereseaza filmuletul ala "din carte", cle mai probabil a fost realizat utilizand programul After Effects. Ambele sunt destul de complicat de facut. Mai bine cumperi un template gata facut, fie ca acesta este pentru pagina sau videoclip.