| maria1417 a întrebat:

Hey...trebuie sa fac un filmulet si as vrea sa va intreb cum as putea sa bag un fel de template care sa reprezinte o carte si pe foile careia eu sa scriu.cum ar veni la ppt sa mi se deruleze paginile nu slide-urile.stiti de unde pot face rost de o astfel de aplicatie pe care sa o inserez in film? sau macar de genu asta daca nu carte

1 răspuns:
| hartex100 a răspuns:

Frate daca vrei sa faci un write ca sa para ca scrii in timp real se foloseste After Effects CS5 si gasesti tutoriale pe youtube