| reebexIulian a întrebat:

Stiti daca in regulamentul scolar profesorii sunt obligati sa ofere 1p din oficiu?
Multumesc! Daca aveti un link cu regulamentul in care este scris acest lucru, aveti funda asigurata :*

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Hei sti unde gasesti fragmentul in care spune ca profesorii trebuie sa inceapa notarea de la 1? chiar la inceputul catalogului, prima fila din catalog.e un text lung pe toata foaia. Undeva acolo spune ca notarea incepe de la 1. Am citit cu proprii ochi!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In Regulament, nu exista asemenea prevedere. Baremul de corectare si notare este stabilit de fiecare profesor in parte. Atunci cand face subiectele, face si baremul.
Numai in cazul examenelor, exista precizarea asta in Regulamentul de desfasurare.

| Addelutsa a răspuns:

Nu tot timpul.tongue