| R0byi a întrebat:

De curand mi-am pus un cercel in ureche si ma intrebam, chiar scrie in regulamentul scolar ca nu am voie cu el la scoala? Toti profesorii mi-au zis ca nu am voie cu el la ore.

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Ia auzilaughing pai ia intreaba-i inveti cu urechile sau cu capul? cu ce esti atent la ei cu urechile tongueda le e frica sa nu se duca toate informatiile in cercel si dupa sa il arunci pe apa?laughing)

6 răspunsuri:
| Oannaa30 a răspuns:

Nu ai voie.Dar si ce? Atata timp cat nu se prea vede lasandu-ti parul pe spate.si oricum unele reguli sunt facute pentru a fi incalcatebig grin

| beeapurplee a răspuns:

in reguulament scrie ca nai voie da dal dracu de regulament

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Pai esti baiat, nu? din cate stiu nu ai voie

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Cacaaat! C ain Germania, la scoala unde sunt eu acum(nu scoala de handicapati big grin ) am profesoare cu tunelll si cu tatuaj, sau profa de sport cat ii ea de batrana da-o dracu are cercel in nas.Si multi barbati au aici cercei! Dar mai nou e tunel big grin sau schneke big grin Dar conteaza? Mdea, in Romania ciudat e ca. ai voie sa mai bei in ora sau sa mai mesteci o guma big grin Aici al naibii daca ai voie sa scoti ceva din ghiozdan straight face Da bine ca te ceri la baie sa-ti faci jont'u pentru pauza urmoatoare happy

| MauiStatue a răspuns (pentru EvelynCocainIIIa6):

Lasa-ma sa ghicesc esti la un BVJ... sau un hauptschule

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns (pentru MauiStatue):

Hauptschule, motivul e evident, desi pot mai bine, dar la inceput limba blabla, pana mam si lenevit si nici n-o schimb :-J Dar ce la realschule sau gymnasium nu sunt profesorii cu cercei?