| demisca a întrebat:

Stiti jocul ingerasu nu? ce cadou sa ii fac unde-i fete?

Răspuns Câştigător
| Kido_2144 a răspuns:

Depinde de varsta care o aveti, daca sunteti adolescenti, copii, oamenii ce tin la gluma, in principiu cele mai bune cadouri sunt acelea amuzante, haioase, cadourile utile, serioase nu pot fi intotdeaua pe placul cuiva, dar un cadou amuzant duce la o gluma si la un motiv de ras, destindere... cauta la "cadouri haioase" parca asa se numesc magazinele alea, sau daca nu aveti glume intre voi, fa-i o cana, o perna cu poze cu ea imprimate, cu haine, parfumuri si toate de genul asta nu merge, nu sti ce poarta, nu sti ce parfum foloseste, si chiar daca sti nu e cel mai ales cadou, sau poti alege si un ursulet de plus sau ceva pufos. Cam atat sper ca te-am ajutat, sau macar te-am facut sa te gandesti la un cadou.

1 răspuns:
| demisca explică:

K se face in mai multi jocul si scrii pe bilete si se trage si pe cine ai tras la acel faci cadou