| CafeauaDeDimineata a întrebat:

Stiu ca mai e mult timp pana la saptamana altfel insa as vrea sa intreb daca e cineva de clasa 10, 11,12 caruia i s-au pus absente pentru ca a lipsit in saptamana altfel? Mie pana acum nu mi s-au pus dar e posibil sa fie din cauza ca eram clasa 9 anul trecut si nu vroiau sa ii sperie pe boboci. Acum sunt a 10-a si poate o sa iau absente daca lipsesc.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Omule depinde de scoala, la unii unde sunt profesorii mai seriosi normal ca se pune.
E ca si cum ai lipsi de la ore, unii iti pun absente (care mai verifica prezenta) altii nu (care nu au chef de ora)
Depinde, poate sa ai noroc sau nu. Si de ce sa lipsesti? eu sunt a 11'a si decat scoala imi convine mai mult saptamana altfel, sunt unele lucruri interesante

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Mergi si tu putin la scoala 1 ora 2 sa vada ca ai fost si dupa pleci unde vrei happy

| Hopahopa a răspuns:

Eu in saptamana altfel merg de 3 ani doar lunea si nu mi-au pus absente pana acum dar depinde si de diriginte si de scoala la care esti. Adica daca esti la un liceu bun cu renume s-ar putea sa te trezesti cu absente.
Ai grija ce faci.
O zi buna.