| Antalam123 a întrebat:

Subiectul de bacalaureat se face dupa testele de antrenament? Adica, contine exercitii din testele de antrenament?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce antrenament, ca nu inteleg?

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru darrio2007):

Se refera la cele 12 variante de bac postate de minister.

| Katoky a răspuns:

Hello!
Da, dacă reușești să le faci bine toate variantele de antrenament cu siguranță o să promovezi.
Spre exemplu la mate e cel mai probabil să îți pice un tip de exercițiu prezent în cele de antrenament, doar că cu alte numere.
Depinde și de ce materie este vorba, de exemplu la biologie am văzut că au picat la bac subiecte din testele de antrenament.