| cosmin23a a întrebat:

Sunt 4 facultati in America, din cate stiu, care acorda bursa full: Harvard, Princeton, Yale si Williams. Ca sa intri stiu ca trebuie sa dai Sat-ul si Act-ul. Intrebarea e: se iau in considerarea numai notele de la Sat si Act sau si notele din timpul liceului. Nu am fost un elev de 10, nici de 9laughing. Sunt sanse sa intru la una din aceste facultati? Raspundeti doar daca va pricepeti.

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Sincer...slabe sanse. Spre aceste facultati cu greu se pot indrepta si cei avuti, insa vestea buna e ca si in SUA, sin in Europa exista multe alte facultati de top la care ai putea avea sanse.Succes!