| Andreea1095 a întrebat:

Sunt anul 1 la facultate si nu prea am idee cum functioneaza treaba asta cu sesiunea.Am inteles ca fiecare examen va dura 3 ore in afara de cel de informatica.Nelamurirea mea e, cand voi afla rezultate? La 2-3 zile dupa examen? Rezultatele vor fi postate pe contul de ums sau le putem afla doar la facultate?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Rezultatele teoretic ar trebui afisate si pe contul respectiv. La facultate se vor afisa prima data la avizier. Rezultatele le afli in functie de cum corecteaza profesorii respectivele lucrari. Pot dura 2-3 zile sau chiar o saptamana.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare profesor isi aranjeaza examenul asa cum vrea. Daca ai proble orale sau practice afli nota pe loc, daca e examen scris o afli cand termina de corectat profesorul adica peste 1-2-3... zile. Fiecare profesor o sa va zica de unde si cand va luati notele

| Andreea1095 explică:

Multumesc.Ambele raspunsuri mi-au fost de folos dar l-am ales pe ce pe care l-am primit primulhappy.