| iulyanaiuly a întrebat:

Sunt clasa a 10 a si vreau sa ma transfer de la un liceu teoretic la unul tehnic.Ma pot transfera in semestrul intai? Va rog ziceti-mi ca nu-mi place aici si vreau acolo ca mie mai usor vreau asta din tot sufletul! Vreau sa fiu medic veterinar si la liceul asta nu pot!

Răspuns Câştigător
| Мариус a răspuns:

Acum din pacate nu mai poti, trebuie sa astepti sa se termine sem asta oricum nu mai e asa mult happy

4 răspunsuri:
| Мариус a răspuns:

Poti sa te transferi doar la iceputul sau la 2 sapt de la inceperea sem intai sau inainte sa inceapa sem 2

| iulyanaiuly explică (pentru Мариус):

Am fost ieri sa ma transfer si mi s-a zis doar din semestrul 2

| iulyanaiuly explică (pentru Мариус):

Dar acum ma mai pot transfera? in ce conditii? ma chinui de cand a inceput scoala.mi se zice ca doar din semestrul doi pot.

| Мариус a răspuns (pentru iulyanaiuly):

Acum din pacate nu mai poti, trebuie sa astepti sa se termine sem asta oricum nu mai e asa mult happy

| Plesco_Christina_1996 a răspuns:

Buna,sunt clasa 10 si as fi vrut sa ma stranfer in alta regiune in al doilea simestru, e posibil?