| Tempintr a întrebat:

Sunt clasa a 10 si am 2 note la pshihologie, am o singura ora pe saptamana si ala a zis ca nu mai vine sapt viitoare (am practica inca 2 sapt) dar eu n-am fost cand a incheiat mediile si stiu ca aveam 2 note, poate sa o incheie daca nu sunt prezent dar am suficente note?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca profesorul poate incheia media semestriala si apoi anuala chiar daca elevul lipseste, nu exista nici o interdictie in acest sens.