| Devil21 a întrebat:

Sunt clasa a 11 a si dau simulare la istorie si romana, voiam sa va intreb din ce materie voi da la istorie; materia din clasa a 11 a sau din a 9 a pana in prezent pentru ca am auzit ca la bac la geografie si istorie se da doar din clasa a 11 si a12 a

Lamuriti ma va rog.

5 răspunsuri:
| DanielIlie a răspuns:

Sper să nu fie o glumă, dar nu mă mai miră nimic. La scoală cu ce te ai ocupat?

| Yurisa a răspuns:

Simulare clasa 11: materia de a 11-a
Simulare clasa a 12-a si bac: materia din clasa a 12-a
Desigur, materia de pe clasa 12-a se leaga si de cea din anii anterior la unele capitole

| Devil21 explică (pentru DanielIlie):

Stai putin ca nu inteleg ce vrei sa zici, in loc sa iti pierzi timpul cu intrebari stupide puteai sa imi raspunzi daca tot faci pe desteptul
Asa lume rea?
Nu inteleg ce e in neregula cu intrebarea mea, nu eram sigura pe informatiile auzite pentru ca de la unii aud ca dsu simulare dosr din materia clasei a 11 a iar de la altii aud ca imi trebuie materia din a 9 a pana in prezent.
Ai raspuns asa sa te bagi in seama si sa strangi si tu niste raspunsuri ca na poate te premiaza site ul cu ceva.Trist..crede ma

| Devil21 explică (pentru Yurisa):

Mersi,macar tu ti ai pierdut timpul dand un raspuns eficient care chiar ma ajuta, nu ca restul persoanelor care nici nu imi inteleg intrebarea dar se baga aiurea in seama
Multumesc!

| Devil21 explică (pentru Devil21):

*dau
*doar