| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 11a la profil economic si vreau sa ma transfer la stiinte din sem 2, pana atunci ma pregatesc particular la chimie si biologie, am aflat de la un prieten ca pot sa ma duc de acum la secretariat sa fac o cerere pentru transfer si secretara da la directoare cererea si imi da un raspuns, ca numai am rabdare pana la sfarsitul sem sa spun, e mai bine sa stie din timp ce credeti? sa ma duc azi la secretariat si sa vb daca se poate din sem 2?

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Poti sa mergi inca de acum, dar problema este sa mai aiba locuri la stiinte, iar media ta de intrare sa fie mai mare decat ultima medie de la stiinte.