| littlegirl07 a întrebat:

Sunt clasa a 7-a si profa de chimie este o baba nebuna, iar diriga ne-a sfatuit sa chiulim de la orele de chimie. Am doua note, deci poate sa-mi incheie media?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Pe a7a ai doua ore de chimie, deci nu poate sa-ti incheie media
ca sa-ti incheie media la o materie ai nevoie de atatea note cate ore ai pe saptamana + 1, deci la chimie ai avea nevoie de trei note big grin
eu as zice sa nu mergi, ca decat sa nu va mai incheie mediile sau sa va treziti cu notele scazute la purtare din cauza absentelor, mai bine mai rezisti cateva orewinking

6 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Daca ai doar 1ora pe saptamana de chimie te incheie, e "obligata", dar daca ai 2 ore pe saptamana e putin mai "greu", dar te poate incheia happy
La romana mate la astea nu te incheie cu 2 note happy

| TheLittleReaper a răspuns:

Nu poate, iti trebuie minim 3 notesadsi eu vreau sa fac asta dar nu pot

| flowerpower12 a răspuns:

Nu stiu, cred ca ti-ar mai trebui una

| 619_9539 a răspuns:

Nu...iti mai trebuie cel putin o nota... fundita?

| soraluisatan a răspuns:

Nu,iti trebuie trei note in clasa 7a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diriga e si mai nebuna!