| Marian1111 a întrebat:

Sunt clasa a-9-a, si as vrea sa stiu la ce materii si din ce o sa dam acele teste predictive?
Am uitat sa mentionez, sunt la matematica-informatica happy

Răspuns Câştigător
| anonymus07 a răspuns:

Pai si eu sunt tot mate-info si am dat la mate la romana la geografie la chimie si la fizica. ma rog acum in facut de profesor e posibil sa va dea si la bio happy

2 răspunsuri:
| ida a răspuns:

Salut. Eu acum sunt in clasa a-X-a si sunt tot la matematica-informatica, in clasa a-IX-a nu am primit nici un tet predictiv. Asta depinde de profesori.

| EasyDudeRpp a răspuns:

laughing asta nu poate sti nimeni. sunt in a10-a nicu gane si testele alea poate sa ti le dea orice profesor afurisit. si la desen poate sa iti dea un test sa vada daca ai invatat sa desenezi in generala(tot mate-info sunt si eu)