| Crisan_Andreea_1995 a întrebat:

Buna!
Sunt la un profil de matematica-informatica si vreau sa stiu ce materii se fac in clasa a 10-a. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Pai in clasa a 10, nu o sa mai faci Logica, ci Psihologia si in plus ca vei avea o ora de Educatie Antreprenoriala(un fel de Economie de clasa a 11-a). Incepand cu a 11-a fiind la profil mate-info ti se va mai adauga inca o ora in plus de mate si informatica.

| Adiadictie a răspuns:

Incearca sa cauti pe google. dar nu mai mult ca poate sa iasa frauda informatica

| BlankWhite a răspuns:

Matematica
Informatica
Biologie
Chimie
Fizica
Franceza/Germana
Engleza
Psihologie
Educatie antreprenoriala
TIC
Religie
Desen
Muzica
Sport