| iulia745 a întrebat:

Sunt curioasa daca exista absolventi sau studenti la vreo facultate de stiinte naturale, ceva pe specializarea ecologie/mediu (cea din Galati de exemplu)? Intrebarile mele ar fi: ca ce ai putea lucra dupa ce termini facultatea (exemple concrete, daca nu cer prea mult) si ce fel de matematica se face? Multumesc :-)

1 răspuns:
| alinabogdan2781 a răspuns:

Matematica acolo e grea. Poti sa devii medic, chimic, biolog si om de stiinta! Sper ca te-am ajutat.