| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Galati liceul paul dimo am ramas corigent la fizica si chimie mi-a venit plicul cu data acasa la care obiect dau prima data dau din prima zi sau ma anunta la chimie fac cu iftimie si fizica cu repede pls help

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai scris. Invata sa folosesti semnele de punctuatie(.,?!"etc).Ma mir cum n-ai ramas si la romana

| Daniel_9018 a răspuns (pentru Idc12345):

Tu ala cu 5 pe linie shut up din cauza absentelor am ramas nu pentru ca nu stiam. m am grabit

| Idc12345 a răspuns (pentru Daniel_9018):

Esti tu sigur ca ma eu 5 pe linie? imi pare rau sa te anunt dar nu am avut niciodata si nici nu o sa am o nota mai mica de 6. bafta la coringentawinking

| DayByDay a răspuns:

Asta trebuie sa fie afisat la tine la scoala, noi nu avem de unde sa stim.