| Cap0ne a întrebat:

Sunt din Oradea (bihor) si as vrea sa merg la o scoala de magie. Este in apropiere? Daca nu este cum as putea ajunge la una?( nu conteaza unde ar fihappy Funda...

6 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Prea multe desene animate dauneaza grav sanatatii mintale!oh go on

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu exista asemenea cursuri in Romania. Dar totusi, poti sa devi un ucenic la vreun circ sau iluzionist, dar zic sa te lasi, ca-i impoziteaza si pastia si nu se merita happy

| SupPeeps a răspuns:

Ce zici de Hogwarts, e putin mai departe, pe Taramul CE DRACU FRATE, MAGIE?! dar merita.

| fabyzor a răspuns:

Magie se poate referi la iluzionism.Doamne, de ce luati totul ca atare?+Cap0ne nu cred ca exista asa ceva in Romania, poate la vreun club al copiilor!

| Masca100 a răspuns:

Ba omule, asa ceva nu exista!
Te uiti cam mult la desene, asta e fictiune.

| Stylee a răspuns:

Pe strada principala, prima la stanga laughing